kursy-online

Cel szkolenia: zdobycie wiedzy dotyczącej wpływu żywienia na zdrowie człowiekaUczestnik szkolenia zapozna się z rolą mikro i makroskładników wpływających na psychofizyczne funkcjonowanie człowieka.  Zapozna się z prawidłowym rozkładem kaloryczności posiłków w codziennym jadłospisie. Pozna również podstawowe witaminy – ich wpływ oraz zapotrzebowanie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Tematyka szkolenia obejmuje również prawidłowe zestawienie witamin i składników w diecie mężczyzn.

Dostęp do szkolenia!

ROLA WITAMIN W ŻYWIENIU 

 Aby przejść do szkolenia  kliknij w podkreślony niebieski  napis.

PYTANIA EGZAMINACYJNE:

1. Napisz jadłospis dla dorosłej kobiety na jeden dzień uwzględniając śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację

2. Napisz jadłospis dla dorosłego mężczyzny na jeden dzień uwzględniając śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację

Należy wybrać jedno pytanie, opracować i przesłać na adres: darmowy.kurs@t.pl, podając również swoje dane jak:

  • imię/imiona i nazwisko,
  • data oraz miejsce urodzenia.

  • Cel szkolenia:  jest zdobycie wiedzy z zakresu budowy i funkcji skóry . Uczestnik szkolenia pozna zasady pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Szkolenie przedstawia charakterystykę i przegląd alg morskich, a także zastosowanie alg morskich w przemyśle kosmetycznym.

Dostęp do szkolenia!

PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA

 Aby przejść do szkolenia  kliknij w podkreślony zielony  napis.

PYTANIA EGZAMINACYJNE:

1. Jakie zalecenia pielęgnacyjne przekazałabyś /przekazałbyś osobie z cerą suchą?
2. Jak powinien wyglądać prawidłowo wykonany demakijaż oczu, ust, twarzy , szyi i dekoltu?
3. Jakie związki biologicznie czynne są obecne w algach morskich? Wymień i krótko opisz.
4. Jakie kosmetyki zawierające algi morskie zastosowałabyś /zastosowałbyś u siebie w celu poprawy wyglądu swojej skóry ? Uzasadnij odpowiedź.

Należy wybrać dwa pytania, opracować i przesłać na adres: darmowy.kurs@t.pl, podając również swoje dane jak:

  • imię/imiona i nazwisko,
  • data oraz miejsce urodzenia.

  1. Zapoznaj się z materiałem szkoleniowym. Czas trwania szkolenia: jest indywidualny: zarówno rozpoczęcie jak i zakończenie szkolenia – zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie ma żadnego limitu czasowego – w dostępie do szkolenia oraz w podejściu do egzaminu końcowego!
  2. Po zapoznaniu się ze szkoleniem należy odpowiedzieć na dwa pytania, które znajdują się na końcu w każdym z materiałów i/lub w strefie kursanta – na której właśnie jesteś (pod wykupionym przez Ciebie szkoleniu).
  3. Pytacie o długość odpowiedzi na pytania: informujemy, że odpowiedzi nie powinny być dłuższe niż 1-2 strony A4. Mają być rzeczowe, konkretne, łączyć zdobytą wiedzę ze szkolenia z praktyką życiową.
  4. Egzamin końcowy ma za zadanie sprawdzenie nabytych umiejętności, ma on formę opisową. Egzamin jest w formie on-line. Termin przystąpienia do egzaminu – nie wyznaczyliśmy żadnego terminu. Jest on ustalany indywidualnie przez kursanta.  Oznacza to, że do egzaminu przystępuje się w dowolnym przez siebie czasie.
  5. Po zrealizowaniu szkolenia – zapoznaniu się z materiałem należy przesłać opracowane odpowiedzi na pytania na adres: darmowy.kurs@t.pl  podając swoje dane: imię/imiona i nazwisko, data i miejsce urodzenia – niezbędne do wystawienia dyplomu.

Gdyby były jakieś problemy, wątpliwości – służymy pomocą. Wszelką korespondencję prosimy kierować na poniższe adres e-mailowe.

telefon:  511 035 215

e-mail: ekursyonline@t.pl (kontakt główny)

e-mail: ekursyonlinepl@gmail.com (dodatkowy)

Prosimy również zapoznać się z odpowiedziami na: „Najczęściej zadawane pytania”, które znajdują się po kliknięciu w link -> POMOC

Udostępnij i podziel się z innymi: