KONTAKT

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego “PSYCHODIA”

                                             NIP:    7931580776                                  REGON: 363354610
                  TELEFON                               511 035 215                     

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:                    ekursyonlinepl@gmail.com KONTAKT    E-MAIL:                  diana.puchalska@gmail.com


Wystawiamy faktury zgodnie z przepisami ZW z VAT (zwolniony z vat).  Zapotrzebowanie oraz dane do faktury (imienna bądź instytucjonalna) prosimy zgłaszać na podany adres poczty elektronicznej.KONTAKT E-MAIL: promocje.ekursyonline@gmail.com


Propozycje współpracy (np. artykuły sponsorowane, promocja w mediach społecznościowych, bazach szkoleniowych, gadżety i materiały firmowe) prosimy kierować tylko i wyłącznie na ten adres poczty.


pon- pt 8:00 – 21:00

sobota 9:00 – 15:00

Na telefony i e-maile odpowiadamy w godzinach otwarcia.


PRZELEWY ZAGRANICZNE

SWIFT: INGBPLPWXXX,  IBAN: PL75105017221000009126628198

FAKTURY I PARAGONY

UWAGA! W dniu otrzymania wpłaty standardowo wystawiany jest paragon sprzedaży. I nie ma możliwości w późniejszym czasie zamiany paragonu na fakturę (bądź aktualizacji paragonu).

Uprzejmie prosimy jeżeli ktoś z Państwa chce nabyć fakturę – należy to wcześniej zgłosić (najlepiej w trakcie zgłoszenia na szkolenie. W formularzu rejestracyjnym jest osobna rubryka “dodatkowe ważne uwagi do organizatorów” w której powinno zamieścić się dane niezbędne do wystawienia faktury m.in. dane placówki, adres, kwota opłaty oraz NIP).

W przypadku nie otrzymania informacji o fakturze (najpóźniej w dniu uiszczenia opłaty za szkolenia, informując drogą elektroniczną na: diana.puchalska@gmail.com) standardowo będzie wystawiony paragon.

Wystawiamy faktury zgodnie z przepisami ZW z VAT (zwolniony z vat) Kursy można odliczyć od podatku lub starać się o zwrot z Urzędu Pracy, bądź swojego miejsca pracy oraz innych instytucji.

Udostępnij i podziel się z innymi: