KONTAKT

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego “PSYCHODIA”

                                             NIP:    7931580776                                  REGON: 363354610


2 + 0 =

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę stronę w celu kontaktu zwrotnego.                  TELEFON                               511 035 215                     

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:                    ekursyonlinepl@gmail.com KONTAKT    E-MAIL:                  faktury.ekursyonline@t.pl


Wystawiamy faktury zgodnie z przepisami ZW z VAT (zwolniony z vat).  Zapotrzebowanie oraz dane do faktury (imienna bądź instytucjonalna) prosimy zgłaszać na podany adres poczty elektronicznej.KONTAKT E-MAIL: promocje.ekursyonline@gmail.com


Propozycje współpracy (np. artykuły sponsorowane, promocja w mediach społecznościowych, bazach szkoleniowych, gadżety i materiały firmowe) prosimy kierować tylko i wyłącznie na ten adres poczty.


                      KONTAKT  E-MAIL:     rozwoj.ekursyonline@gmail.com


Wszelkie sprawy związane z propozycjami nowych szkoleń oraz kursów. Osoby chętne na współpracę z nami proszone są o przesyłanie swoich CV – tylko pod ten adres e-mail. 


Wszelkie sprawy związane z wystawieniem i wydaniem zaświadczenia o nauce w wersji elektronicznej.

Wystawiamy zaświadczenia o nauce (koszt 5,00 zł). Na maila: zaswiadczenie.ekursyonline@gmail.com należy podać następujące dane:

  • nazwę szkolenia,
  • imię i nazwisko,
  • data i miejsce urodzenia,
  • cel zaświadczenia np. na prośbę zainteresowanego / w celu przedłożenia do…

pon- pt 8:00 – 21:00

sobota 9:00 – 15:00

Na telefony i e-maile odpowiadamy w godzinach otwarcia.


PSYCHODIA Centrum Badań i Usług Psychologicznych Diana Puchalska

ul. płk. Stanisława Dąbka 2B

37-600 Lubaczów

tytuł przelewu: opłata za szkolenie (kod lub nazwa szkolenia)

kwota przelewu: wg wybranego szkolenia i opcji zaświadczenia

ING Bank Śląski 75 1050 1722 1000 0091 2662 8198


Skorzystaj z opcji – szybki przelew realizowany przez firmę DotPay wystarczy kliknąć w powyższy baner, aby zostać przeniesionym do strony z płatnością.

W tytule przelewu prosimy wpisać następujące informacje!

  • imię i nazwisko,
  • nazwę wybranego szkolenia/szkoleń,
  • adres poczty elektronicznej,
  • adres zamieszkania (jeżeli dokumenty mają być wysłane tradycyjnie).

Możesz również opłacić szkolenie przez system PayPal . PayPal jest serwisem umożliwiającym Ci dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych.

Akceptujemy PayPal

Płacąc przez DotPay bądź PayPal nie zapomnij zarejestrować się na szkolenia poprzez formularz rejestracyjny!
(kliknij w baner)


PRZELEWY ZAGRANICZNE

SWIFT: INGBPLPWXXX,  IBAN: PL75105017221000009126628198

FAKTURY I PARAGONY

UWAGA! W dniu otrzymania wpłaty standardowo wystawiany jest paragon sprzedaży. I nie ma możliwości w późniejszym czasie zamiany paragonu na fakturę (bądź aktualizacji paragonu).

Uprzejmie prosimy jeżeli ktoś z Państwa chce nabyć fakturę – należy to wcześniej zgłosić (najlepiej w trakcie zgłoszenia na szkolenie. W formularzu rejestracyjnym jest osobna rubryka “dodatkowe ważne uwagi do organizatorów” w której powinno zamieścić się dane niezbędne do wystawienia faktury m.in. dane placówki, adres, kwota opłaty oraz NIP).

W przypadku nie otrzymania informacji o fakturze (najpóźniej w dniu uiszczenia opłaty za szkolenia, informując drogą elektroniczną na: faktury.ekursyonline@t.pl) standardowo będzie wystawiony paragon.

Wystawiamy faktury zgodnie z przepisami ZW z VAT (zwolniony z vat) Kursy można odliczyć od podatku lub starać się o zwrot z Urzędu Pracy, bądź swojego miejsca pracy oraz innych instytucji.


 Regulamin naszej firmy szkoleniowej znajduje się po kliknięciu(REGULAMINReguluje on kwestie dotyczące zamówienia przez Państwa szkoleń, a później ich realizacji.

Zapoznaj się również z prawami i obowiązkami kursanta (PRAWA-I-OBOWIAZKI)

Udostępnij i podziel się z innymi: